KV stolar (Surčin - Zemun) m/ž - Partners&Orka

Radno mesto: KV stolar (Surčin - Zemun) m/ž
Poslodavac: Partners&Orka
Lokacija: Beograd
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 20. decembar 2020.
Datum objave: 20. novembar 2020.
Telefon: 060 33 13 666
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Tekst oglasa:
Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta “Stolarija Grasing”  iz Beograda radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
KV Stolar montažer
Mesto rada: Surčin- Zemun
Opis poslova:
Obrada drveta, proizvodnja: nameštaja, građevinske stolarije, oplata, obloga i raznih upotrebnih predmeta

Uslovi rada su:
-SSS
-Prednost posedovanje vozačke dozvole B kategorije ali nije neophodan uslov
- Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum dve godine

Poslodavac nudi:
-Zarada od 60.000-70.000,00 srazmerno radnom iskustvu
-Ugovor o radu na neodređeno vreme posle probnog rada od 2 meseca
-Profesionalno usavršavanje

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Informacije na telefon poslodavca: 063 229060
Kontakt osoba: Robert
Prijave slati na
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Yomo