VOZAČ MEĐUNARODNOG TRANSPORTA (cerada, frigo i autotransporter) (m/ž) - EASYTRANS D.O.O.

Radno mesto: VOZAČ MEĐUNARODNOG TRANSPORTA (cerada, frigo i autotransporter) (m/ž)
Poslodavac: EASYTRANS D.O.O.
Lokacija: Cela Srbija
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 30. jun 2018.
Datum objave: 8. maj 2018.
Telefon: 00386 31 493 080
Adresa: Cesta ob Železnici 4,3310 Žalec, Slovenija
E-mail: sead@draganovic.com
Tekst oglasa:
Tvrtka EASYTRANS D.O.O. uspješno posluje u domačem i međunarodnom prometu. Iza nas su godine iskustva, vršimo prevoze sve vrste terete u međunarodnom prometu.
Zbog povećanog obujma posla u potrazi smo za vozačima, koji su motivirani, odgovorni i pouzdani:

Opis posla
•	Tražimo 5 osoba kvalificirane za rad na poziciji

           VOZAČ MEĐUNARODNOG TRANSPORTA (cerada, frigo i autotransporter)
Radno iskustvo:
Uvjeti:
Potrebna znanja i kvalifikacije:
•	položena C+E kategorija
•	srednja stručna sprema
•	radno iskustvo je poželjno, za kandidate bez iskustva nudimo edukaciju za upravljanje
              autovozom
•	potvrda o nekažnjavanju

Prijave putem:
•	e-mail adrese: alen@draganovic.com, zaposlitev@draganovic.com
•	telefon: +386 (3)713 33 05,  +386 31 493 080

Vozačka dozvola:
•	C+E
Nudimo
•	stalni radni odnos
•	poslodavac brine o izdavanju radne dozvole i radne vize
•	rad u ozbiljnom poduzeću
Yomo