Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013 - ADR GROUP

Radno mesto: Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013
Poslodavac: ADR GROUP
Lokacija: Inostranstvo
Stručna sprema: Nekvalifikovani radnik (NKV) I
ECDL diploma:
Rok konkursa: 30. maj 2018.
Datum objave: 28. april 2018.
Telefon: +386 31 454 337
Adresa: Ljubljana
E-mail: info@adr-group.eu
Tekst oglasa:
Opis posla: šifra 013
Međunarodni transport šleper – cerada, kontejner  i hladnjača Slovenija i EU, ponekad Rusija

Očekujemo:

	Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
	Engleski jezik pasivno
	starost od 21 do 45 godina
	Najmanje 2 godine iskustva u međunarodnom transportu,
	Dobro fizičko stanje
	motoričke sposobnosti i preciznost
	pozitivan stav prema poslu i klijentima
	radno vrijeme – različito,
	Kod 95 - prednost, ako nemate pomažemo da uradite
	ADR – prednost
	Taho kartica vozača – obavezno ili treba uraditi uz pomoč poslodavca
	posle mesec i po  ili dva meseca se ide kući na pet do šest dana
	vozi se EU, ponekad Engleska i Rusija
	vozi se kontejnar, cerada I hladnjača

Nudimo:
	zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
	interes, da se ostaje više godina ili stalno
	godišnji odmor 20 dana
	jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€

	solidna i redovna plata,  od 1600€ do 2200€, više se vozi veća je plata,
	boravak kod poslodavca, trošak poslodavca
	troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema troškova u vezi vize.

Više poslova na na FB stranici Tražim Posao Slovenija I EU ili FB ADR storitve

Ako vas interesuje posao pošaljite CV - životopis na info@adr-group.eu  ili pozovite na telefon +386 31 454 337 i viber (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Radno iskustvo:
1 godina
Yomo