Vozač C i E kategorije - ADR GROUP

Radno mesto: Vozač C i E kategorije
Poslodavac: ADR GROUP
Lokacija: Inostranstvo
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 1. mart 2018.
Datum objave: 27. januar 2018.
Telefon: +386 31 454 337
E-mail: info@adr-group.eu
Tekst oglasa:
Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013

Opis posla: šifra 013
Međunarodni transport šleper – cerada, kontejner  i hladnjača Slovenija i EU, ponekad Rusija

Očekujemo:

•	Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
•	Engleski jezik pasivno
•	starost od 21 do 40 godina
•	Najmanje 2 godine iskustva u međunarodnom transportu,
•	Dobro fizičko stanje
•	motoričke sposobnosti i preciznost
•	pozitivan stav prema poslu i klijentima
•	radno vrijeme – različito,
•	Kod 95 - prednost, ako nemate pomažemo da uradite
•	ADR – prednost
•	Taho kartica vozača - obavezno
•	posle mesec ipo  ili dva meseca se ide kući na pet do šest dana
•	vozi se EU, ponekad Engleska i Rusija

Nudimo:
•	zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
•	interes, da se ostaje više godina ili stalno
•	godišnji odmor 20 dana
•	jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€

•	solidna i redovna plata,  od 1400€ do 2200€, više se vozi veća je plata,
•	boravak kod poslodavca, trošak poslodavca
•	troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Informacije preko maila info@adr-group.eu na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla

Online Ads:

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU

•	Međunarodni transport šleper – cerada i hladnjača Slovenija i EU
•	Do 40 godina starosti
•	Minimum 2 godine iskustva u međunarodnoj špediciji
•	Obavezan Taho kartica vozača
•	COD95 – ako nemate možemo pomoći da uradite
•	ADR prednost

Nudimo:
•	Radna Viza, Ugovor u radu EU
•	Godišnji regres od 600€ do 650€
•	Redovna isplata, plata 1400€ do 2200€, zavisi od radnih dana

Informacije preko maila info@adr-group.eu  na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Radno iskustvo:
1 godine
Yomo