Vozač C kategorije mikser in rad sa betonskom pumpom šif.019 - ADR GROUP

Radno mesto: Vozač C kategorije mikser in rad sa betonskom pumpom šif.019
Poslodavac: ADR GROUP
Lokacija: Inostranstvo
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 31. decembar 2017.
Datum objave: 28. oktobar 2017.
Telefon: +386 31 454 337
E-mail: info@adr-group.eu
Tekst oglasa:
Vozač C kategorije mikser in rad sa betonskom pumpom šif.019
Opis posla: šifra 019
Vozač C kategorije miksar i rad sa betonskom pumpom – radi se u Sloveniji

Očekujemo:
•	Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
•	starost od 25 do 45 godina
•	Najmanje 1 godine iskustva sa vožnjom miksera in 7 godina vozačka dozvola C kategorije,
•	Dobro fizičko stanje,
•	motoričke sposobnosti i preciznost,
•	pozitivan stav prema poslu i klijentima
•	radno vrijeme – od ponedeljka do petka i tri subote u mjesecu
•	Kod 95,
•	Taho kartica vozača – prioriteta
•	Poskusni rad 1 mjesec
•	Radi se u Sloveniji….

Nudimo:
•	zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina viza)
•	interes, da se ostaje više godina ili stalno
•	godišnji odmor 20 dana
•	jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
•	solidna i redovna plata,  od 1200€ neto dalje, ovisi koliko sati se radi
•	boravak je trošak radnika (100-150€)
•	troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila info@adr-group.eu  na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Radno iskustvo:
1 godina
Yomo