Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 017 - ADR GROUP

Radno mesto: Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 017
Poslodavac: ADR GROUP
Lokacija: Inostranstvo
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 31. decembar 2017.
Datum objave: 28. oktobar 2017.
Telefon: +386 31 454 337
E-mail: info@adr-group.eu
Tekst oglasa:
Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 017
Opis posla: šifra 017
Međunarodni transport šleper – cerada vozi se Italija

Očekujemo:
•	Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
•	Italijanski ili Engleski jezik pasivno
•	starost do 50 godina
•	Najmanje 2 godine iskustva na međunarodnom transportu,
•	Dobro fizičko stanje,
•	motoričke sposobnosti i preciznost,
•	pozitivan stav prema poslu i klijentima
•	radno vrijeme – ponedeljeka do petaka, ponekad se vrača u subotu
•	Kod 95
•	Taho kartica vozača - prioriteta
•	vozi se samo Italija,

Nudimo:
•	zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
•	interes, da se ostaje više godina ili stalno
•	godišnji odmor 24 dana
•	jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
•	solidna i redovna plata,  od 1500€ do 1650€ neto, ovisi koliko je radnih dana u mjesecu, na dan dođe 75,00€ neto
•	boravak je trošak radnika od 100€ do 150€ mjesečno
•	troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila info@adr-group.eu  na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Radno iskustvo:
2 godina
Yomo